POWERbreathe K3

PBK3

Nové

POWERbreathe K3 je elektronický přístroj pro trénink a monitorování dýchacího svalstva. Jedná se o střední model s auto-optimalizační technologií řízení nádechového odporu.

Přístroj je klasifikován jako zdravotnický prostředek třídy I.

Více informací

Skladem

11 990 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

POWERbreathe, někdy také zvaný "činka pro bránici", je založen na principu rezistenčního tréninku. Tak jako s činkou můžete posilovat svaly paže, dýcháním proti proměnlivé zátěži s POWERbreathe posilujete dýchací svaly - zvyšujete jejich sílu a vytrvalost. Optimální trénink s přístrojem představuje 30 nádechů prováděných 2 x denně, nezabere tedy více než 5 minut.

Parametry:

Model K3 nabízí kromě režimu tréninku také režim testování, zahřátí před zátěží (Warm-Up) a zklidnění po zátěži (Cool-down). Je ve vybaven LCD displejem s možností nastavení a zobrazení výsledků tréninku vč. historie (tlak nádechu v cmH2O, % zlepšení, výkon ve Wattech, objem nádechu) a odnímatelným dýchacím ventilem pro snadné čištění. Jednoduchou výměnou ventilu umožníte sdílení s dalšími osobami, např. v rámci rodiny.

U tohoto modelu je možné nastavit manualně velikost odporu v rozsahu 10-200cm H2O nebo můžete přístroj nechat nastavit odpor automaticky podle pro Vás zjištěných potřeb. Trénink s tímto přístrojem se tak stává naprosto jednoduchým.

Oproti mechanickým modelům umožňuje elektronický trenažér úplný nádech do maximální kapacity Vašich plic. Dýchací svaly tak při tréninku vykonají až o 50% více práce a průměrný nádech je větší až o 125%!

Pro koho:

Tento model je určen pro:

- rekreační i vrcholové sportovce

- osoby s dýchacími potížemi z důvodu onemocnění, věku nebo životního stylu

- osoby se zvýšenou zátěží dýchacího aparátu (herci, zpěváci, hráči na dechové nástroje)

- osoby fyzicky aktivní ve vyšších nadmořských výškách (horolezci, lyžaři)

Obsah balení:

- POWERbreathe K3

- nabíječka a stojánek

- náustek TPE (termoplastický elastomer)

- ergonomický klip na nos (vhodný i k plavání)

- instruktážní DVD (anglicky, cca 35 min)

- textilní pouzdro

- vzorek 4 čistících tablet

- uživatelský manuál

Recenze

Známka 
09.02.2017

úžasná mašinka

Koupil jsem ho před více jak 4 lety a stal se nedílnou pomůckou každého rána a večera. Došlo k rapidnímu zlepšení všech dechových parametrů a naučil jsem se jak správně dýchat , čímž došlo k výraznému zlepšení mých sportovních výsledků. Doručuji všem pro zkvalitnění nejen sportovního života

Známka 
21.10.2016

dýchátko

Dýchátko jsem si pořídil abych posílil dýchací svaly.Před pár lety jsem prodělal plicní embolii a protože se věnuji lyžařským dálkovým běhům, tak mně dýchátko pomáhá zlepšit kapacitu plic. Za první měsíc se všechny ukazatele výrazně zlepšily a hlavně můj pocit, že mohu zase dýchat z plných plic je k nezaplacení. Cvičení nezabírá moc času a dá se provozovat i v leže :) Také před startem závodu ,kdy není možnost se rozjezdit, zapracovat je dýchátko hodně užitečné a proto ho mám vždy s sebou.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

POWERbreathe K3

POWERbreathe K3

POWERbreathe K3 je elektronický přístroj pro trénink a monitorování dýchacího svalstva. Jedná se o střední model s auto-optimalizační technologií řízení nádechového odporu.

Přístroj je klasifikován jako zdravotnický prostředek třídy I.

Příslušenství

24 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení

Uživatelský manuál K3

Uživatelský manuál K3 (anglicky)

Ke stažení (610.03k)