POWERbreathe PLUS Medium

PB2002

Nové

POWERbreathe PLUS Medium je model se střední zátěží, který je určen pro běžnou aktivní populaci i výkonnostní sportovce.

Více informací

Skladem

1 799 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

POWERbreathe, někdy také zvaný "činka pro bránici", je založen na principu rezistenčního tréninku. Tak jako s činkou můžete posilovat svaly paže, dýcháním proti proměnlivé zátěži s POWERbreathe posilujete dýchací svaly - zvyšujete jejich sílu a vytrvalost. Optimální trénink s přístrojem představuje 30 nádechů prováděných 2 x denně, nezabere tedy více než 5 minut.

Zátěž lze manuálně nastavit v rozsahu 23 - 186 cm H2O, což je zcela dostatečný rozsah pro zdravého dospělého člověka, vč. výkonnostních sportovců.

Během používání je pomůcka vystavena působení slin, proto je potřeba ji po každém použití vyčistit proudem teplé vody. Jednou týdně je doporučeno POWERbreathe vyčistit za pomoci čistící tablety rozpuštěné v 1-2 litrech vlažné vody. Čistící tablety POWERbreathe (balení 24 ks) lze zakoupit samostatně.

Pro koho:

Tento model je určen pro běžnou aktivní populaci včetně:

- rekreačních i vrcholových sportovců

- osoby se zvýšenou zátěží dýchacího aparátu (herci, zpěváci, hráči na dechové nástroje)

- osoby pohybující se ve vyšších nadmořských výškách (horolezci, lyžaři)

Obsah balení:

- POWERbreathe PLUS (MR) Medium

- ergonomický klip na nos (vhodný i k plavání)

- textilní pouzdro

- vzorek 4 čistících tablet

- uživatelský manuál

- instruktážní video je dostupné na YouTube, CD již není součástí balení

Recenze

Známka 
22.12.2020

Návyková dýchací hračka pro dospělé

Správně nedýchá v dnešní době už skoro nikdo. Tento dechový trenažér vytrénuje ochablé dýchací svaly do takové míry, že máte pocit, že jste historicky snad ani nedýchali. Přínosy z hlediska kapacity plic vnímám i jako profesionální nesportovec.

Při objednání a doručení výborná a rychlá komunikace.

Děkuji moc. Chytl jsem druhý dech.

Známka 
30.12.2016

V jednoduchosti je síla

Jakožto výkonnostní sportovec (běžecké lyžování a letní outdoorové sporty) využívám PB již druhou sezonu a jsem velmi spokojen. Jak pocitově tak testy mám ověřeno, že se mi zvýšila efektivita dýchání, což je pro mne, kterému nebyla dána obří kapacita plic, důležité. Efekt pro zdraví jako takové je bez diskuse. Dýchátko používám i pro rozdýchání před závody. Mám doma fůru zbytečností, ale PB k nim nepatří ;o)

Známka 
24.10.2016

Power breathe

Vřele doporučuji po měsíčním používání naprostá spokojenost !!!

Známka 
21.10.2016

Zkušenosti s dýchátkem POWERbreathe PLUS Medium

Dýchátko používám téměř 3/4 roku a jsem s ním maximálně spokojený. Výborný prostředek k posilnění dýchacích svalů.

Známka 
20.10.2016

skúsenosti s Power Breathe u vytrvalostného bežca

Power breathe som si kúpil po promo akcii na bežeckom preteku Fyziorun (26.4.2016). Používať pravidelne som ho začal až 6/2016. Považujem ho za jeden s faktorov, ktoré mi pomohli zlepšiť si osobný rekord na 5km z 14:41 na 14:16. Počas používania sa u mňa vyskytol problém len raz. Pri intenzívnejšom cvičení keď som až hyperventiloval som začal vykašliavať sputum s prímesí krvi. Preto doporučujem si nastaviť odpor len taký ktorý zvládnete i dlhšiu dobu bez problémov.
V septembri 2016 som v rámci športovej prípravy začal svoj dychový trenažér používať znovu po konzultácii s fyzioterapeutom FN Motol. Používal som ho 5min-10min denne (Pri takej dobe je menšia pravdepodobnosť nastavenia si príliš veľkého odporu, lebo to treba tých 5-10min zvádnuť. :) ). Pred používaním (9/2016) a po používaní som absolvoval merania (5 vdychov proti 3mmH2O) zamerané na maximálny prietok vzduchu v nádychu (PIF- peak inspiratory flow) a priemernú silu nádychu (Sindex) počas 5 vdychov.
Počas 40 dní sa mi zlepšil prietok z PIF=8,18 L/s na PIF=8,49 L/s. Priemerná sila z SIndex(average)= 150,8 cmH2O na SIndex(average)=158,66 cmH2O
Záverom moje skúsenosti s Power breathe PLUS Medium sú pozitívne. Zlepšil som si rýchlosť nádychu o 3,8% a priemernú maximálnu silu nádychu o 5,2% počas 40 dní. Dúfam že sa to čoskoro prejaví i na športových výsledkoch. :) Doporučujem to len nepreháňať s intenzitou cvičenia ozaj stačí pár minút denne proti odporu ktorý zvládnete i dlhšiu dobu. :)

Známka 
17.10.2016

zkušenosti s dýchátkem Power breathe Plus medium

Přes počáteční nedůvěru se tahle blbost ukázalo jako skvělá věc s mimořádným, nečekaným účinkem - a při běhu či jízdě na kole do kopce se to strašně rychle na výkonnosti pozná. Totéž při aklimatizaci do vysokých hor. Čili bezva, doporučuju, nedejte na to, že to na první pohled působí jako inzerát zázrak na počkání, fakt to funguje.

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

POWERbreathe PLUS Medium

POWERbreathe PLUS Medium

POWERbreathe PLUS Medium je model se střední zátěží, který je určen pro běžnou aktivní populaci i výkonnostní sportovce.

Příslušenství

23 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení