POWERbreathe KHP2 Zobrazit větší

POWERbreathe KHP2

PBKHP2

Nové

POWERbreathe KHP2 je elektronický přístroj pro trénink a monitorování dýchacího svalstva určený pacientům jako součást rehabilitace, předoperační přípravy a zmírňování příznaků plicních onemocnění.

Více informací

Na dotaz

13 990 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Pro koho:

POWERbreathe KHP2 je určen pacientům pro domácí použití v návaznosti na lékařskou konzultaci a diagnostiku se zdravotnickými přístroji POWERbreathe KH1 nebo KH2. Zdravotnický personál může zkontrolovat výsledky 36 posledních tréninků, které přístroj KHP2 ukládá do paměti. 

Přístroj POWERbreathe KHP2 byl vyvinut speciálně pro pacienty při využití plného potenciálu technologie auto-optimalizační technologie nádechového odporu (systém proměnlivého řízení zátěže dle průběhu nádechu).

Klinické výzkumy prokazují zvýšenou motivaci pacientů k tréninku díky zpětné vazbě ve formě údajů zobrazených na displeji. Tato okamžitá zpětná vazba zajišťuje vysokou míru spolupráce pacientů (compliance 90%+) a výrazně napomáhá ke zvýšení jejich respirační svalové síly a vytrvalosti.

Trénink dýchacího svalstva je vhodné využít u pacientů s dušností (dyspnoe), včetně pacientů s astmatem, CHOPN, bronchitidou, cystickou fibrózou, rozedmou plic, chronickým srdečním selháním, neuromuskulárním onemocněním, Parkinsonovou nemocí a poraněním páteře. Může být použit také jako součást předoperační přípravy pro posílení pooperační funkce plic.

Technologie:

Digitální model s auto-optimalizační technologií nádechového odporu (systém proměnlivého řízení zátěže dle průběhu nádechu). Piezorezistivní senzory zajišťují laboratorně přesné měření tlaku nádechu (500x za vteřinu) a patentovaný tříkomorový otočný ventil nastavuje zátěž s přesností 4000 pohybů za 1 vteřinu.

Parametry:

Režim tréninku na 30 nádechů (automatický - možnost nastavení intenzity v 5 stupních, manuální - 5-200 cmH2O). 

LCD displej s možností nastavení a zobrazení výsledků tréninku (tlak nádechu v cmH2O, průměrný výkon ve Wattech, průměrný objem nádechu, energie v joulech). Zvukový indikátor správné dechové frekvence. Odnímatelný dýchací ventil pro snadné čištění. Redukce pro jednorázový filtr POWERbreathe TrySafe.

Obsah balení:

- POWERbreathe KHP2

- klip na nos

- nabíječka a stojánek

- textilní pouzdro

- vzorek 4 čistících tablet

- uživatelský manuál (anglicky + česky)

Recenze

Napsat recenzi

POWERbreathe KHP2

POWERbreathe KHP2

POWERbreathe KHP2 je elektronický přístroj pro trénink a monitorování dýchacího svalstva určený pacientům jako součást rehabilitace, předoperační přípravy a zmírňování příznaků plicních onemocnění.

Příslušenství

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: