POWERbreathe KH1

PBKH1

Nové

POWERbreathe KH1 je první příruční elektronický přístroj pro trénink, vyhodnocování a monitorování dýchacího svalstva určený pro zdravotnické použití.

Více informací

Skladem

35 990 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

Pro koho:

POWERbreathe KH1 je určen zdravotnickým profesionálům pro trénink, vyhodnocování a monitorování dýchacího svalstva u pacientů s dušností (dyspnoe), včetně pacientů s astmatem, CHOPN, bronchitidou, cystickou fibrózou, rozedmou plic, chronickým srdečním selháním, neuromuskulárním onemocněním, Parkinsonovou nemocí a poraněním páteře. Může být použit také jako součást předoperační přípravy pro posílení pooperační funkce plic.

POWERbreathe KH1 je vhodný k použití s jednorázovými filtry u hospitalizovaných pacientů, ambulantně, jako součást pulmonálního programu nebo jako samostatná domácí rehabilitace pod lékařským dohledem.

Technologie:

Digitální model s auto-optimalizační technologií nádechového odporu (systém proměnlivého řízení zátěže dle průběhu nádechu). Piezorezistivní senzory zajišťují laboratorně přesné měření tlaku nádechu (500x za vteřinu) a patentovaný tříkomorový otočný ventil nastavuje zátěž s přesností 4000 pohybů za 1 vteřinu.

Parametry:

Režim tréninku na 30 nádechů (automatický - možnost nastavení intenzity v 5 stupních, manuální - 5-200 cmH2O), testování (MIP test - maximální inspirační tlak; PIF test - maximální nádechový průtok, S-index). 

LCD displej s možností nastavení a zobrazení výsledků tréninku (tlak nádechu v cmH2O, průměrný výkon ve Wattech, průměrný objem nádechu, energie v joulech). Zvukový indikátor správné dechové frekvence. Odnímatelný dýchací ventil pro snadné čištění. Redukce pro jednorázový filtr POWERbreathe TrySafe.

Obsah balení:

- POWERbreathe KH1

- klip na nos

- instruktážní DVD (cca 35 min, anglicky)

- nabíječka a stojánek

- textilní pouzdro

- vzorek 4 čistících tablet

- redukce pro jednorázový filtr POWERbreathe TrySafe

- uživatelský manuál (anglicky + česky)

POWERbreathe KH 1 ve výzkumu:

Inspiratory muscle training protocol for patients with chronic obstructive pulmonary disease (IMTCO study): a multicentre randomised controlled trial

Recenze

Napsat recenzi

POWERbreathe KH1

POWERbreathe KH1

POWERbreathe KH1 je první příruční elektronický přístroj pro trénink, vyhodnocování a monitorování dýchacího svalstva určený pro zdravotnické použití.

Příslušenství

13 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení