POWERbreathe K4 + tablety ZDARMA

PBK4

Nové

POWERbreathe K4 je elektronický přístroj pro trénink, monitorování a analýzu dýchacího svalstva. Jedná se o pokročilý model s auto-optimalizační technologií řízení nádechového odporu, který je vybaven softwarem Breathe-Link pro on-line analýzu na PC.

Více informací

Skladem

12 990 Kč

Přidat na seznam přání

Více informací

POWERbreathe, někdy také zvaný "činka pro bránici", je založen na principu rezistenčního tréninku. Tak jako s činkou můžete posilovat svaly paže, dýcháním proti proměnlivé zátěži s POWERbreathe posilujete dýchací svaly - zvyšujete jejich sílu a vytrvalost. Optimální trénink s přístrojem představuje 30 nádechů prováděných 2 x denně, nezabere tedy více než 5 minut.

Parametry:

Model K4 nabízí kromě režimu tréninku také režim testování, zahřátí před zátěží (Warm-Up) a zklidnění po zátěži (Cool-down). Je ve vybaven LCD displejem s možností nastavení a zobrazení výsledků tréninku vč. historie (tlak nádechu v cmH2O, % zlepšení, výkon ve Wattech, objem nádechu) a odnímatelným dýchacím ventilem pro snadné čištění. Jednoduchou výměnou ventilu umožníte sdílení s dalšími osobami, např. v rámci rodiny.

U tohoto modelu je možné nastavit manuálně velikost odporu v rozsahu 10-200cm H2O nebo můžete přístroj nechat nastavit odpor automaticky podle pro Vás zjištěných potřeb. Trénink s tímto přístrojem se tak stává naprosto jednoduchým.

Součástí je také sofware K4 Breathe-Link pro on-line trénink a analýzu na PC.

Parametry software:

- maximálně 10 uživatelských profilů s omezením 1200 tréninkových záznamů na uživatele

- funkce pro import a export dat

- grafické zobrazení dat na PC

Pro koho:

Tento model je určen pro:

- rekreační i vrcholové sportovce

- osoby s dýchacími potížemi z důvodu onemocnění, věku nebo životního stylu

- osoby se zvýšenou zátěží dýchacího aparátu (herci, zpěváci, hráči na dechové nástroje)

- osoby fyzicky aktivní ve vyšších nadmořských výškách (horolezci, lyžaři)

Obsah balení:

- POWERbreathe K4

- K4 Breathe-Link software

- nabíječka a stojánek

- ergonomický klip na nos (vhodný i k plavání)

- textilní pouzdro

- vzorek 4 čistících tablet

- uživatelský manuál

Recenze

Známka 
06.08.2020

Recenze na K4

Dechový elektronický trenažéř K4 je bezesporu skvělý výrobek na upevnění zdraví, zvyšování fyzické výkonnosti a osobní pohody.

Již delší dobu jsem měl pocit, že ne úplně dobře dýchám. Měl jsem pocit, že se nemohu dodýchnout. Nejprve jsem si zakoupil mechanický trenažer (hlavně kvůli ceně). Ten mi zlepšil dýchání a také mi dokázal, že skutečně nedostatečně dýchám. Po půl roce používání jsem využil možnosti si na tomto eshopu zapůjčit přístroj K3. Po prvním nadechnutí jsem hned poznal, že je to jiný level. Na rozdíl od konstantního odporu u mechanického přístroje, elektronický přístroj přizpůsobuje dechovou zátěž v průběhu cyklu. Takže i na konci nádechu vám umožní dodýchnout i potřebný zbytek vzduchu tím, že sníží odpor. To mě přesvědčilo koupit si přístroj K4, který má ještě tu přidanou, že ho lze propojit s PC. Vidět své cvičení online a sledovat nárůst výkonu je silně motivační. I po relativně krátké době používání cítím, že se mi lépe dýchá a při běhu na to "mám". Koupi tohoto přístroje beru jako dobrou investici. Někdo tuto cenu prokouří za 3 měsíce, takže je to vlastně levné ????????????

Napsat svou recenzi!

Napsat recenzi

POWERbreathe K4 + tablety ZDARMA

POWERbreathe K4 + tablety ZDARMA

POWERbreathe K4 je elektronický přístroj pro trénink, monitorování a analýzu dýchacího svalstva. Jedná se o pokročilý model s auto-optimalizační technologií řízení nádechového odporu, který je vybaven softwarem Breathe-Link pro on-line analýzu na PC.

Příslušenství

21 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Ke stažení

Obsah balení